30.04.2008 SPORTOVNÍ HRY V MATEŘÍDOUŠCE
1.SPORTOVNÍ HRY MŠ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE Ve středu 30. dubna 2008 se v prostorách zahrady mateřské školy Mateřídouška konalo školní kolo Sportovních her MŠ 2008. Tento projekt připravilo sdružení Happy Time, jehož hlavním posláním je rozvíjet sportovní aktivity dětí. Pohyb by se měl stát jejich každodenním koníčkem a podnítit větší zájem o aktivní sport. A jak se podařilo tento záměr naplnit? Na fotografiích jsou malí i velcí sportovci z naší školky v zaujetí pěti soutěžními disciplínami. Chlapci i děvčátka ze všech čtyř tříd zvládli štafetový běh, hod do dálky tenisovým míčkem, překážkovou chůzi s míčkem v kelímku, skok do dálky – skákání v pytli a pětiskok – jako žabáci. Sportovní klání dětí bylo po zásluze odměněno lízátky, a protože ve hrách zvítězily všechny děti, všem také slušely vlastnoručně vyrobené medaile. A co ještě čeká některé z našich sportovců? Krajské kolo sportovních her, neboť projekt má postupový charakter. Držme jim palce. Vždyť pohyb, ten je zdravý, a vždycky nás baví! A teď ještě úkol pro Vás, rodiče: Součástí Sportovních her 2008 je i výtvarná soutěž pro děti. Děti mohou doma s rodiči namalovat obrázek nějakého zvířátka, jak sportuje, a vyhrát pěknou cenu.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ