12.05.2008 OSLAVA DNE MATEK V MATEŘÍDOUŠCE
V pondělí 12. května byly třídy mateřské školy Mateřídouška plné radostných příprav na oslavu tohoto krásného májového svátku. Všechny děti přály nejen milovaným maminkám, ale mnohdy také svým babičkám ke Dni matek a předaly jim s láskou vyrobené dárečky. Celá školka zněla písničkami i básničkami a besídky se tak staly opravdovým poděkováním od všech dětských gratulantů. Oslava Svátku matek pak pokračovala ve čtvrtek 15. května vystoupením dětí ze třídy Kuřátko v Domově s pečovatelskou službou na Sadové ulici. Také zde byly všechny babičky obdarovány barevnými kytičkami, které vyrobili chlapci a děvčátka ze třídy Sluníčko. Lidové i novodobé tanečky a písně byly provázeny nadšeným potleskem a díkem všech přítomných.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ