19.05.2008 SPORTOVNÍ HRY MŠ 2008
Děti z MŠ Mateřídouška se zúčastnily Krajského finále Sportovních her, které se uskutečnilo v pondělí 19. 5. 2008 na zimním stadionu v Ostravě–Porubě. Sportovní hry MŠ 2008 zahájila náměstkyně hejtmana pro Moravskoslezský kraj paní Jaroslava Weningerová, která převzala symbolickou olympijskou pochodeň od našich bývalých reprezentantů Jiřího Rašky a Josefa Mikoláše. Ke slavnostní atmosféře přispěla také hymna České republiky a slib nastoupených družstev: „Slibuji, že budu sportovat čestně a naplno“. Děti soutěžily ve čtyřech disciplínách: pětiskoku, hodu do dálky, štafetovém běhu a překážkové chůzi. Velkými příznivci byli rodiče, kteří děti na sportovní klání doprovodili. Naše družstvo se umístilo na pěkném 10. místě. Děti se vrátily bohatší o spoustu vzrušujících zážitků. Dozvěděly se, že Fair play znamená čestná hra, spravedlivé jednání nebo kamarádství. Učily se nepodvádět, přátelství a ohleduplnosti.
Další informace najdete na www.rodinnesportovnihry.cz

10.07.2019

MŠ MATEŘÍDOUŠKA ZÍSKALA CERTIFIKÁT - ZDRAVÁ ŠKOLNÍ JÍDELNA

Dne 10. července vedení MŠ a školní jídelny převzalo certifikát  - ZDRAVÁ celá zpráva »»