Detail zprávy
13.06.2008 VÝLETY DO PŘÍRODY

Třída Sluníčka - v úterý 10.6. jsme se vypravili na výlet do Dobré. Čekala nás tam spousta zábavných úkolů: cestou vlakem spočítat zvířátka, v „pohádkové“ zahrádce v Dobré najít všechny trpaslíky, sádrová zvířátka a plyšového krtka, hodit kamínek do řeky, až to žblunkne, osvěžit se vodou z řeky a poslechnout si zpěv ptáčků v lese. A že nám při plnění úkolů pořádně vyhládlo, pustili jsme se v Zanzibaru s chutí do svačin a sladkostí a dosytnosti si užili her na tamní zahradě. Sluníčko nám celý den krásně svítilo a nám se na výletě moc líbilo.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třída Beruška – cílem našeho výletu, který se konal 13. 6. 2008, byla také Dobrá. Jízdu vláčkem jsme si  pořádně užili.   Pozorně jsme pozorovali přírodu a život u řeky, prošli se vonícím lesem, s chutí posvačili a nakonec jsme i závodili v běhu. Víte, jak se nám pak po návratu a po dobrém obědě krásně spinkalo?

Třída Koťátko – ve čtvrtek 12. 6. 2008 jsme s dobrou náladou jeli vláčkem na výlet na Ostravici. Cestou jsme zahlédli krávy, koně, slepice, ale i krůty s mláďaty. Na Ostravici jsme si pochutnali na dobré svačince od paní kuchařky a doplnili energii z dobrůtek od maminek. Procházkou do velkého kopce jsme pozorovali žáby a poletující hmyz. Na zpáteční cestě jsme si zaprolézali a poklouzali v dětském koutku poblíž nádraží. S písničkou „Sláva nazdar výletu“ jsme přicházeli unavení, avšak s úsměvem na tváři.

Třída Kuřátko – i nás zlákala ve čtvrtek 12. 6. 2008 blízká Dobrá svou kouzelnou přírodou i  řekou, na kterou jsme se nemohli z mostu vynadívat. Bylo tam tak krásně! Dokázali jsme našim paním učitelkám, že jsme obratní jako kamzíci, když jsme se kolem řeky procházeli, a že umíme chránit přírodu a nenechat po sobě nikde ani malinký papírek. I na hřišti v Zanzibaru jsme si pohráli.  Cesta vlakem domů utekla až moc rychle...

Jen se podívejte na fotografie, jak to všem výletníkům sluší!


ZPRÁVY

18.06.2020

Pasování školáků 2020

16 fotografie
  Nastal čas loučení s mateřskou školou. U této příležitosti jsme se celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Sluníčko

26 fotografie
celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Motýlek

16 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka