Detail zprávy
13.06.2008 VÝLETY DO PŘÍRODY

Třída Sluníčka - v úterý 10.6. jsme se vypravili na výlet do Dobré. Čekala nás tam spousta zábavných úkolů: cestou vlakem spočítat zvířátka, v „pohádkové“ zahrádce v Dobré najít všechny trpaslíky, sádrová zvířátka a plyšového krtka, hodit kamínek do řeky, až to žblunkne, osvěžit se vodou z řeky a poslechnout si zpěv ptáčků v lese. A že nám při plnění úkolů pořádně vyhládlo, pustili jsme se v Zanzibaru s chutí do svačin a sladkostí a dosytnosti si užili her na tamní zahradě. Sluníčko nám celý den krásně svítilo a nám se na výletě moc líbilo.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třída Beruška – cílem našeho výletu, který se konal 13. 6. 2008, byla také Dobrá. Jízdu vláčkem jsme si  pořádně užili.   Pozorně jsme pozorovali přírodu a život u řeky, prošli se vonícím lesem, s chutí posvačili a nakonec jsme i závodili v běhu. Víte, jak se nám pak po návratu a po dobrém obědě krásně spinkalo?

Třída Koťátko – ve čtvrtek 12. 6. 2008 jsme s dobrou náladou jeli vláčkem na výlet na Ostravici. Cestou jsme zahlédli krávy, koně, slepice, ale i krůty s mláďaty. Na Ostravici jsme si pochutnali na dobré svačince od paní kuchařky a doplnili energii z dobrůtek od maminek. Procházkou do velkého kopce jsme pozorovali žáby a poletující hmyz. Na zpáteční cestě jsme si zaprolézali a poklouzali v dětském koutku poblíž nádraží. S písničkou „Sláva nazdar výletu“ jsme přicházeli unavení, avšak s úsměvem na tváři.

Třída Kuřátko – i nás zlákala ve čtvrtek 12. 6. 2008 blízká Dobrá svou kouzelnou přírodou i  řekou, na kterou jsme se nemohli z mostu vynadívat. Bylo tam tak krásně! Dokázali jsme našim paním učitelkám, že jsme obratní jako kamzíci, když jsme se kolem řeky procházeli, a že umíme chránit přírodu a nenechat po sobě nikde ani malinký papírek. I na hřišti v Zanzibaru jsme si pohráli.  Cesta vlakem domů utekla až moc rychle...

Jen se podívejte na fotografie, jak to všem výletníkům sluší!


ZPRÁVY

29.06.2018

HLASOVÁNÍ V SOUTĚŽI S E.ON ENERGY GLOBE BYLO ZAHÁJENO


HLASUJTE ZDE  Chceme nadále rozvíjet vztah k přírodě i uprostřed panelov celá zpráva »»
28.06.2018

E.ON ENERGY GLOBE - Tisková konference v Praze


28. červa se konala v Praze tisková konference s názvem "Snídaně s novináři", na celá zpráva »»
25.06.2018

PROJEKT - ROZVOJ EKOLOGICKÝCH AKTIVIT VŠEMI SMYSLY

27 fotografie
Zapojili jsme se do vyhlášeného projektu  E.ON Energy Globe. Projekt nese náze celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka