23.06.2008 AHOJ, ŠKOLKO ...
Ahoj, školko, nashledanou, nazdar, těpic, adié … Krásné počasí, vyzdobená zahrada vonící grilovanými párky, bufet plný napečených dobrot od maminek, hudba, spousta rodičů a usměvavé děti – to byla Zahradní slavnost, kterou jsme se rozloučili ve čtvrtek 19.6.2008 se školkou a hlavně se 43 budoucími školáky. Program byl opravdu bohatý. Po naší hymně-písni Mateřídouška jsme shlédli vystoupení Malý méďa předškoláků ze Sluníčka, děti z Koťátek si zahrály na krokodýla Chňapíka, Berušky ukázaly, jak „Leze, leze pavouček“, a předškoláci z Kuřátek zazpívali veselé písničky z hudební dílny Pavla Nováka. Své umění předvedly také děti z kroužku Hra na flétnu, a jakou mají partu výbornou ukázali ve svém pohybovém cvičení Malí hasiči. Následovalo slavnostní „Pasování předškoláků“ s předáváním knížky na památku, zazněla závěrečná píseň Ahoj, školko… a pak se všechny děti pustily s nadšením do plnění zábavných soutěží. Jejich úsilí bylo u každého stanoviště odměněno, za splnění úkolu se občerstvily v zahradním bufítku a pochutnávaly si na grilovaném párku. A komu zbyly síly, ten se mohl vydovádět ve skákacím hradě a na trampolíně. Velký dík patří celému kolektivu zaměstnanců MŠ a rodičům, kteří přispěli ke zdárnému průběhu akce. Budoucím školákům přejeme hodně úspěchů ve škole a všem krásné prázdniny plné sluníčka, spokojenosti a pohody!

04.09.2018

DIVADLO

HLASOVÁNÍ V SOUTĚŽI S E.ON ENERGY GLOBE BYLO ZAHÁJENO

HLASUJTE ZDE  Chceme nadále rozvíjet vztah k přírodě i uprostřed panelov celá zpráva »»