29.09.2008 DRAKIÁDA

MÍSTO SLUNCE, MÍSTO MRAKŮ, JE DNES NEBE PLNÉ DRAKŮ.
Po několika deštivých dnech konečně vysvitlo sluníčko, a tak jsme mohli uskutečnit akci DRAKIÁDA, kterou jsme již plánovali několik dnů.
Odpoledne se nás sešlo před naší školičkou MATEŘÍDOUŠKA opravdu hodně – maminky, tatínkové, babičky, dědové, sourozenci, ale také kamarádi. S takovým průvodem jsme procházeli sídliště Slezská, cestu kolem řeky Morávky a nakonec jsme došli až na dožínkový areál, kde jsme všichni vypustili pestrobarevné dráčky. Vítr zprvu foukal jen slabě, a tak se dráčkům muselo pomáhat, alespoň jsme si pořádně zaběhali. Později vzlétlo do oblak nejméně 30 draků a za povzbuzování létali stále výš a výš. Odměnou byla nejen dobrá nálada a příjemný pobyt venku za slunečného počasí, ale také sladký pamlsek a omalovánka s obrázkem dráčka.
Tak zase za rok …

DEN MATEK ve třídě Kuřátko

DEN MATEK ve třídě Koťátko

09.05.2018