05.11.2008 USPÁVÁNÍ BROUČKŮ

Podzimní setkání s rodiči pod názvem „Uspávání broučků“ jsme si připravili na středu 5. listopadu.

Ve společných dílnách si rodiče s dětmi vyrobili broučka a ozdobili sklenice krepovým papírem, které posloužily jako lampičky k vytýčení cesty. Panovala zde tvůrčí atmosféra a dobrá nálada. Pak jsme se vydali na školní zahradu, kde byly pro děti připraveny úkoly, které plnily. Zatím se zahrada zahalila do tolik očekávaného šera. Pohádkový ráz jí dodaly i ozdobené lampičky, lampionky a světýlka, kterými si děti svítily na cestu. Světýlka děti spolehlivě zavedla na místo, kde již byla pro broučky připravena postýlka. Zbývalo jen uložit je pečlivě pod listí a zazpívat jim ukolébavku: „Dobrou noc, broučci, na jaře se zase sejdeme.“

04.09.2018

DIVADLO

HLASOVÁNÍ V SOUTĚŽI S E.ON ENERGY GLOBE BYLO ZAHÁJENO

HLASUJTE ZDE  Chceme nadále rozvíjet vztah k přírodě i uprostřed panelov celá zpráva »»