04.09.2008 DIVADLO
Školní rok nám začal pěkně zvesela. Ve čtvrtek 4.9. k nám přijelo divadlo Zlatý klíč s pohádkou Jak šel Honza do pohádky. Honza se u nás ve školce zastavil cestou do světa. Všichni jsme samozřejmě věděli, že se o Honzovi říká, že je hloupý a líný, ale netušili jsme, že je tak strašně upovídaný. Za chvilku jsme zjistili, co se doopravdy stalo v Perníkové chaloupce, i to, co se jednoho dávného dne semlelo v Království za Černými lesy. Někteří z nás se dokonce proměnili v herce a pomáhali divadlo hrát.S Honzou jsme se hodně pobavili a nasmáli a už teď se těšíme na další divadlo.

12.12.2019

Vánoční tvoření ve třídě Kuřátko

I tento rok jsme se sešli při tradičním vánočním tvoření a zpříje celá zpráva »»
10.12.2019