06.10.2008 TÝDEN PLNÝ OVOCE

Téma - Týden plný ovoce začal tím, že jsme si povídali o ovoci, které dozrává na podzim, ale také o jeho významu pro zdraví. Rozkrájeli jsme jablíčka, hrušky, švestky a pozorovali, co se ukrývá uvnitř. Zahráli si hry, zjišťovali, jak ovoce chutná, voní, jaký má tvar a nebo barvu. Povídali jsme si, co může jablíčko vidět ze stromu a děti i výtvarně ztvárnily. Završením tématu bylo pečení jablečného závinu, šátečků a vaření jablíčkového mlsu a dozdobení piškoty. Všechny děti s chutí pomáhaly a ochutnávaly. Týden se velmi vydařil.

HLASOVÁNÍ V SOUTĚŽI S E.ON ENERGY GLOBE BYLO ZAHÁJENO

HLASUJTE ZDE  Chceme nadále rozvíjet vztah k přírodě i uprostřed panelov celá zpráva »»

E.ON ENERGY GLOBE - Tisková konference v Praze

28. červa se konala v Praze tisková konference s názvem "Snídaně s novináři", na celá zpráva »»