24.11.2008 DIVADLO SLUNÍČKO
V pondělí 24. listopadu k nám přijelo maňáskové divadlo Sluníčko ze Šternberka a přivezlo s sebou tři pohádky. První pohádka byla o zvířátkách, která se schovávala v budce v poli. Ve druhé pohádce jsme drželi palce Mášence, aby se jí povedlo přelstít medvěda. A asi jsme drželi dobře, protože vše dobře dopadlo a Mášenka se v pořádku vrátila k babičce a dědečkovi. V pohádce O Budulínkovi jsme zase pomáhali babičce a dědečkovi zpívat písničky, vylákat z nory lištičky a vysvobodit Budulínka. Spolu s ním jsme pak slibovali, že budeme poslouchat a nikomu nebudeme otevírat.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ