27.11.2008 NA KONCERTĚ
Ve čtvrtek 27.11 jsme se vydali do kina Petra Bezruče v Místku. Bohužel Pavel Novák, na kterého jsme se tolik těšili nepřijel, protože onemocněl. Čekal na nás jeho syn Tomáš Novák se zábavným pásmem písniček s názvem Výlet a zajímavou videoprojekcí. Hudebníci vykouzlili úžasnou atmosféru, která nenechala nikoho v klidu. Nejen děti se nechaly unést veselými rytmy písniček a všichni si společně zatančili a zařádili. Tomáš Novák neopomněl vtipnou formou poukázat na základy slušného chování a zdravého životního stylu. Odměnou pro všechny byly rozzářené oči dětí a jejich přání navštívit podobnou akci znovu.

VELIKONOČNÍ PŘÁNÍ

Veleslé Velikonoce, hodně jarního sluníčka Vám přeji děti a zaměstnanci Ma celá zpráva »»

JAK JSME PEKLI VELIKONOČNÍHO BERÁNKA

10.04.2019