04.12.2008 MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA V MŠ
4. prosince odpoledne vyvrcholily přípravy zaměstnanců, rodičů a dětí na Mikulášskou nadílku. Společně písničkami děti přivítaly Mikuláše, ale také přivolaly čertíka s čerticí. Mohli jsme sledovat vzrušení a očekávání dětí, sem tam ukápla i slzička. Při čtení hříchů děti věděly, o kom se hovoří. Mikuláš však také pochválil a tak mohlo začít nadělování. Odvážné děti převzaly balíček od čertíků, ustrašené děti od Mikuláše. Co se dětem líbilo nejvíce? No přece dárečky, Mikuláš, čerti a písničky. Ostatním atmosféra při společně strávených okamžicích.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»