04.12.2008 MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA V MŠ
4. prosince odpoledne vyvrcholily přípravy zaměstnanců, rodičů a dětí na Mikulášskou nadílku. Společně písničkami děti přivítaly Mikuláše, ale také přivolaly čertíka s čerticí. Mohli jsme sledovat vzrušení a očekávání dětí, sem tam ukápla i slzička. Při čtení hříchů děti věděly, o kom se hovoří. Mikuláš však také pochválil a tak mohlo začít nadělování. Odvážné děti převzaly balíček od čertíků, ustrašené děti od Mikuláše. Co se dětem líbilo nejvíce? No přece dárečky, Mikuláš, čerti a písničky. Ostatním atmosféra při společně strávených okamžicích.

04.09.2018

DIVADLO

HLASOVÁNÍ V SOUTĚŽI S E.ON ENERGY GLOBE BYLO ZAHÁJENO

HLASUJTE ZDE  Chceme nadále rozvíjet vztah k přírodě i uprostřed panelov celá zpráva »»