09.12.2008 VÁNOČNÍ NOTA
9. prosince 2008 se děti z naší z mateřské školy se zúčastnily 5. ročníku pěvecké soutěže Vánoční nota, pořádané 11. základní školou Jiřího z Poděbrad pod záštitou náměstka primátorky Magistrátu města Frýdku-Místku Petra Cvika. Jednotlivá vystoupení prokázala vysokou úroveň hudebních dovedností dětí a na všechny diváky dýchla kouzelnou vánoční atmosférou. Také naši malí zpěváčci si za písně Čerti se ženili, Zvony a Půjdem spolu do Betléma zasloužili upřímný potlesk. Nechyběla ani sladká odměna. A za to, že jsme se na pódiu sešli v hojném počtu, děkujeme také rodičům, kteří nás na akci doprovázeli.

04.09.2018

DIVADLO

HLASOVÁNÍ V SOUTĚŽI S E.ON ENERGY GLOBE BYLO ZAHÁJENO

HLASUJTE ZDE  Chceme nadále rozvíjet vztah k přírodě i uprostřed panelov celá zpráva »»