09.12.2008 VÁNOČNÍ NOTA
9. prosince 2008 se děti z naší z mateřské školy se zúčastnily 5. ročníku pěvecké soutěže Vánoční nota, pořádané 11. základní školou Jiřího z Poděbrad pod záštitou náměstka primátorky Magistrátu města Frýdku-Místku Petra Cvika. Jednotlivá vystoupení prokázala vysokou úroveň hudebních dovedností dětí a na všechny diváky dýchla kouzelnou vánoční atmosférou. Také naši malí zpěváčci si za písně Čerti se ženili, Zvony a Půjdem spolu do Betléma zasloužili upřímný potlesk. Nechyběla ani sladká odměna. A za to, že jsme se na pódiu sešli v hojném počtu, děkujeme také rodičům, kteří nás na akci doprovázeli.

09.05.2019

DĚTI PŘÁLY BABIČKÁM K SVÁTKU

07.05.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY