16.12.2008 DĚTI ZAZPÍVALY U VÁNOČNÍHO STROMU
Chvíli plnou pohody u vánočního stromu na náměstí Svobody v Místku připravily nejen svým rodičům, ale i kolemjdoucím děti ze všech čtyř tříd naší mateřské školy. Koledy a písničky se zimní tématikou společně se zvonečky cinkajícími v dětských dlaních přivolaly v uspěchaném předvánočním čase pravou sváteční náladu. Sladká odměna stejně jako potlesk přihlížejících kamarádů určitě zpříjemnila našim zpěváčkům netrpělivé čekání na nadílku od Ježíška. Rodičům tímto děkujeme za spolupráci při realizaci již tradiční akce, která je určena na podporu sbírky pro charitativní účely.

15.10.2019

Eko pohádka o Hadráčkovi a Plecháčkovi

V úterý 15.10.2019 do naší Mateřské školy Mateřídouška zavítala E celá zpráva »»
03.10.2019