18.12.2008 VÁNOČNÍ DÍLNY V MATEŘÍDOUŠCE
vánočka a perníčky,
koledy a písničky.

Třída Koťátek
Dobu čekání na Vánoce jsme si krátili jejich přípravou. Nazdobili vánoční stromeček i prostředí třídy, pustili se do pečení vánočky a výroby kokosových kuliček. Děti netrpělivě vyhlížely své blízké, maminky, tatínky babičky i dědečky a také sourozence a těšily se na vánoční dílnu s posezením u vánočního stromečku.
S rodiči si zhotovili lodičku se svíčkou z ořechové skořápky, kterou si společně pouštěli po vodě. Děti zazpívaly koledy a přednesly vánoční básně a říkadla. Pak následovalo tvoření vánočních svícnů z jablíček a ochutnávka vánočky a kokosových kuliček, ale také cukroví, které napekly maminky. Rozcházeli jsme se s přáním - krásných vánočních svátků.

Třída Kuřátek
Odkudpak se ozývá cinkání zvonků a zpěv vánočních písniček? Ze třídy Kuřátek! A co tu tak hezky voní? To budou asi Vánoce. Proč jsme si je přivolali k nám do Kuřátek? Abychom se spolu s rodiči potěšili u stromečku a vyrobili si vánoční svícen, který nám rozsvítí Vánoce i doma. Už se všichni těšíme…

Třída Berušek
Také ve třídě Berušek jsme se s rodiči a dětmi sešli na vánoční dílně, abychom strávili společně příjemné chvíle. Při výrobě ozdoby na štědrovečerní stůl jsme si poslechli koledy a ochutnali výborné cukroví, které napekly děti, ale také maminky.

Třída Sluníček
U Sluníček vše připomínalo blížící se Vánoce.
Vyzdobená třída, vůně perníčků a lineckého cukroví, které jsme pekli pro radost babičkám a dědečkům do domova důchodců ale i na mlsání a ozdobení stromečku. S maminkami a tatínky jsme se sešli u vánočního stromečku, zazpívali si koledy a předali jim s láskou vyrobené dárečky. Děti si společně s rodiči vyrobily svícínky z jablíček a při povídání a ochutnávání cukroví od maminek jsme prožili příjemný předvánoční čas.

HLASOVÁNÍ V SOUTĚŽI S E.ON ENERGY GLOBE BYLO ZAHÁJENO

HLASUJTE ZDE  Chceme nadále rozvíjet vztah k přírodě i uprostřed panelov celá zpráva »»

E.ON ENERGY GLOBE - Tisková konference v Praze

28. červa se konala v Praze tisková konference s názvem "Snídaně s novináři", na celá zpráva »»