21.01.2009 KARNEVAL
Krásně vyzdobená jídelna 11. ZŠ s velkým nápisem KARNEVAL 2009 se ve středu 21. ledna zaplnila rodiči a dětmi v maskách. Malé princezny, víly, kouzelníci a čarodějnice, kovbojové a indiáni, spidermani, zdravotní sestřička, různá zvířátka i gejši z dalekého Japonska se s chutí pustily do víru tance, zábavných her a soutěží, organizovaných moderátorem našeho karnevalu panem Honzou Stuchlíkem z divadelní společnosti Zlatý klíč. Skryté talenty se projevily zvláště v pěvecké soutěži karaoke.
Svou šikovnost a obratnost si děti vyzkoušely v házení kroužků na kužely a míčků do klaunů, v navlékání maxi korálků, při výskoku na zvoneček, při prolézání tunelem, zdolávání žebříku s míčkem na lopatce, nebo ve slalomu s kolečky.
Energii na taneční a soutěžní výkony jsme průběžně doplňovali občerstvením v karnevalovém bufetu, bohatě zásobeném dobrotami našich maminek.
Odpoledne rychle utíkalo a my už unavení po všech tancích a soutěžích očekávali závěr karnevalu - tombolu, ve které po chvíli napětí každý získal balíček s překvapením.
Domů jsme odcházeli plni zážitků. Vždyť ve školce se druhý den o ničem jiném nemluvilo.
Taky se vám líbil karneval? Těšte se – za rok bude zas!
Velký dík patří všem, kteří přispěli ke zdárnému průběhu karnevalu, rodičům za pomoc s výzdobou, přípravou i úklidem jídelny, za všechny dobroty do bufetu a odměny do soutěží.

VELIKONOČNÍ PŘÁNÍ

Veleslé Velikonoce, hodně jarního sluníčka Vám přeji děti a zaměstnanci Ma celá zpráva »»

JAK JSME PEKLI VELIKONOČNÍHO BERÁNKA

10.04.2019