Detail zprávy
17.01.2009 SOUTĚŽÍME O DĚTSKÉ HŘIŠTĚ
Hlasujte neodkladně a v průběhu celého dne, hlasování končí 20. ledna 2009.

Milé děti a rodiče,
zapojili jsme se do soutěže "Naše dětské hřiště" krásnými obrázky, které namalovaly děti:
Barbora Ovečková, Natálie Závodná, Radmila Tobolová, Jakub Vantuch a Nikita Klimešová.
Nyní bychom potřebovali hlasy, které dětem k jednotlivým obrázkům přidělíte. Lze vstupovat na stránky www.junglegym.cz, kde se dostanete do oddílu Soutěž o Dětské hřiště - Jak soutěžit? V odst. 5. - soutez.junglegym.cz odkliknete a dostanete se do galerie vyobrazených obrázků. Vyhledávání ve školkách, autorech, městech a PSČ zadáte MŠ Mateřídouška a načtou se vám obrázky, které namalovaly naše děti. Potřebujeme co nejvíce hlasujících, čím vyšší počet hlasů, tím vyšší naděje na úspěch. Hlasovat můžete vždy po 120 minutách, hlasy se načítají.

Prosím předejte tuto informaci všem, kteří budou ochotni podpořit naše společné snažení a posílí naději na úspěch.
Za vaše hlasy předem děkujeme.


PRAVIDLA SOUTĚŽE
Jak soutěžit?
1. Nakreslete obrázky s tematikou dětského hřiště, orientace na šířku

2. Opatřete je identifikačními údaji ( viz vzorový výkres)

3. Odešlete je na adresu: VLADEKO spol.s r.o., Višňová 126, 252 17 Tachlovice. Na obálce výrazně napište heslo SOUTĚŽ

4. Seznamte s vaší účastí v soutěži rodiče, přátele, kamarády a všichni hlasujte na stránkách www.junglegym.cz.

Hlasování probíhá elektronicky prostřednictvím internetu. Hlasování se může účastnit návštěvník internetových stránek splňující podmínky provozovatele internetových stránek, přičemž může hlasovat pro libovolný počet fotografií. Interval opakování hlasování je pro každý obrázek z důvodu zabezpečení stanoven na 2 hodiny .Hlasování je možné jen se zapnutým javascriptem a cookies v prohlížeči. Pro konkrétní fotografii však smí hlasovat každé 2 hodiny za uvedený časový interval - tedy za 120 minut Všechny hlasy jsou ukládány do databáze provozovatele internetových stránek a Vladeka. Vladeko si vyhrazuje právo, při podezření z podvádění či nekalých praktik upravit množství hlasů dané fotografie nebo ji ze soutěže zcela vyloučit. Za podvodné způsoby hlasování se považuje zejména automatizované hlasování či jiné technické řešení ovlivňující přirozený způsob hlasování.

5. Sledujte stránky www.junglegym.cz a v průběhu února 09 se dozvíte, kdo získal nejvíce hlasů a získává jednu ze 3 cen

6. Podrobná pravidla soutěže k nahlédnutí

Tak hurá do toho!

Jungle gym tem společnosti VLADEKO
ZPRÁVY

12.03.2020

Jak motýlci batykovali

8 fotografie
Motýlci batikovali látkové ubrousky pro frýdecké seniory. celá zpráva »»
09.03.2020

Návštěva knihovny

11 fotografie
Děti  z naší školky navštívily knihovnu na 11.ZŠ. Paní knihovnice si pro d celá zpráva »»
21.02.2020

Výtvarná soutěž - ŠKOLKA PLNÁ DĚTÍ 2020

3 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka