22.01.2009 VYHODNOCENÍ VÝTVARNÉ SOUTĚŽE
Ve čtvrtek 22. ledna jsme se zúčastnili slavnostního vyhodnocení výtvarné soutěže, kterou organizovala 9. ZŠ na ul. E. Krásnohorské ve Frýdku-Místku.
V předvánočním čase okouzlení nastupující roční doboujsme zaslali několik zdařilých obrázků (viz. Zprávy-Pohádková zima ze dne 11.12.2008). Hlasováním dětí, žáků a rodičů byla nejúspěšnější  malířkou za naši mateřskou školu Barbora Ovečková, která získala 55 hlasů a 5. místo v soutěží.
Barunko, blahopřejeme!

HLASOVÁNÍ V SOUTĚŽI S E.ON ENERGY GLOBE BYLO ZAHÁJENO

HLASUJTE ZDE  Chceme nadále rozvíjet vztah k přírodě i uprostřed panelov celá zpráva »»

E.ON ENERGY GLOBE - Tisková konference v Praze