17.02.2009 VÝTVARNÁ SOUTĚŽ
Děti z naší MŠ se zúčastnily výtvarné soutěže Moje princezna, kterou vyhlásilo SVČ Klíč. V úterý 17.února u příležitosti slavnostního otevření jejich pobočky na sídlišti Slezská ceny vítězům předali ředitelka SVČ Klíč paní Petra Vlkošová a náměstek primátora Petr Cvik.
Absolutní vítězství za svůj obrázek Princezna v zrcadle získal Patrik Šimanský, na třetím místě se umístila Barunka Ovečková. Blahopřejeme!

Autoři obrázků:  Patrik Šimanský, Nikola Mynářová, Bára Ovečková,
                           Julia Weglewska, Tereza Sýkorová, Tereza Durčáková,
                           Lucie Zamazalová, Denisa Menšíková, Nikita Klimešová,
                           Radmila Tobolová, Berenika Závodná, Štěpán Sehnal,