Detail zprávy
17.02.2009 KAMARÁD PANDA VE ŠKOLCE
Každá návštěva v naší mateřské škole vzbudí velký zájem. A co teprve, když se jedná o policisty a jejich maskota – Pandu.
Protože toto setkání nebylo první, děti už věděly, která telefonní čísla jim mohou pomoci v nečekaných situacích. Konce čísel 150, 155 a 158 přece připomínají sud s vodou, vozík pro nemocné a policejní pouta. Za znalost těchto čísel a jejich využití sklidily děti velkou pochvalu. Pomocí obrázků si také zapamatovaly správné chování na silnici i ve městě a poznaly situace, se kterými se mohou setkat.
Při rozloučení dostaly děti upomínkové dárky, které je díky reflexním proužkům upozorňují na to, že je důležité nejenom vidět, ale i být viděn. A pročpak? Zeptejte se našich dětí!ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka