17.02.2009 KAMARÁD PANDA VE ŠKOLCE
Každá návštěva v naší mateřské škole vzbudí velký zájem. A co teprve, když se jedná o policisty a jejich maskota – Pandu.
Protože toto setkání nebylo první, děti už věděly, která telefonní čísla jim mohou pomoci v nečekaných situacích. Konce čísel 150, 155 a 158 přece připomínají sud s vodou, vozík pro nemocné a policejní pouta. Za znalost těchto čísel a jejich využití sklidily děti velkou pochvalu. Pomocí obrázků si také zapamatovaly správné chování na silnici i ve městě a poznaly situace, se kterými se mohou setkat.
Při rozloučení dostaly děti upomínkové dárky, které je díky reflexním proužkům upozorňují na to, že je důležité nejenom vidět, ale i být viděn. A pročpak? Zeptejte se našich dětí!

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»