Detail zprávy
24.02.2009 DIVADLO - O MLSNÉM MEDVÍDKOVI
Divadlo v batohu k nám přivezlo indiánskou pohádku O mlsném medvídkovi. Medvídek byl opravdu mlsný, a místo aby chytal a jedl zdravé ryby, dostal velkou chuť na med. Na cestě za ním se dostal do velkého nebezpečí, které na něj nachystali čaroděj, vlk a obluda z hlubin. Moc jsme medvídkovi drželi palce, pomáhali ze všech sil a tak na konec všechno dobře dopadlo. Statečný indián Sokolí oko medvídka vysvobodil.

ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka