Detail zprávy
24.02.2009 DIVADLO - O MLSNÉM MEDVÍDKOVI
Divadlo v batohu k nám přivezlo indiánskou pohádku O mlsném medvídkovi. Medvídek byl opravdu mlsný, a místo aby chytal a jedl zdravé ryby, dostal velkou chuť na med. Na cestě za ním se dostal do velkého nebezpečí, které na něj nachystali čaroděj, vlk a obluda z hlubin. Moc jsme medvídkovi drželi palce, pomáhali ze všech sil a tak na konec všechno dobře dopadlo. Statečný indián Sokolí oko medvídka vysvobodil.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka