27.02.2009 NA VÝSTAVĚ V RODINNÉM CENTRU SVČ KLÍČ
V pátek dopoledne jsme s předškoláky navštívili Rodinné centrum SVČ Klíč na Slezské a zhlédli obrázky ze soutěže „Moje princezna“, na které vystavovaly svá dílka také naše děti z Mateřídoušky.
Všechny princezny měly své kouzlo, dětem se líbily nejen rozmanitostí barev a technikou výtvarného zpracování , ale všímaly si i detailů, např. jaké mají princezny korunky, prstýnky, korálky, zdobení šatů.
Děti si také měly možnost pohrát v bazénku s umělohmotnými barevnými míčky , sklouznout se po skluzavce, pohrát si v barevném stanu. Cestou zpět do mateřské školy si děti povídaly o tom, která princezna se jim líbila a proč.
Výstava děti zaujala tak, že si odpoledne děvčátka na princezny hrály a chlapci pokračovali ve výtvarném tvoření.

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ