Detail zprávy
25.02.2009 PEČUJEME O PTÁČKY V ZIMĚ

Ani letos v zimě jsme nezapomněli na naši ptačí drobotinu. Celou zimu jsme plnili krmítka na zahradě i ve frýdeckém parku nejrůznějšími semínky a vlastnoručně vyrobenými dobrotami. Na větve stromů a keřů jsme zavěšovali šišky s lojem a semínky. Po ránu jsme pak mohli z tepla třídy pozorovat zasněženou zahradu a ptáčky, kteří si pochutnávali na připravených dobrotách. Těšíme se, až budeme pozorovat kosy při stavbě hnízd na naší školní zahradě, a také až vyvedou mláďátka, ale také jejich ptačí zpěv nám bude odměnou.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka