Detail zprávy
25.02.2009 PEČUJEME O PTÁČKY V ZIMĚ

Ani letos v zimě jsme nezapomněli na naši ptačí drobotinu. Celou zimu jsme plnili krmítka na zahradě i ve frýdeckém parku nejrůznějšími semínky a vlastnoručně vyrobenými dobrotami. Na větve stromů a keřů jsme zavěšovali šišky s lojem a semínky. Po ránu jsme pak mohli z tepla třídy pozorovat zasněženou zahradu a ptáčky, kteří si pochutnávali na připravených dobrotách. Těšíme se, až budeme pozorovat kosy při stavbě hnízd na naší školní zahradě, a také až vyvedou mláďátka, ale také jejich ptačí zpěv nám bude odměnou.


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka