Detail zprávy
25.02.2009 PEČUJEME O PTÁČKY V ZIMĚ

Ani letos v zimě jsme nezapomněli na naši ptačí drobotinu. Celou zimu jsme plnili krmítka na zahradě i ve frýdeckém parku nejrůznějšími semínky a vlastnoručně vyrobenými dobrotami. Na větve stromů a keřů jsme zavěšovali šišky s lojem a semínky. Po ránu jsme pak mohli z tepla třídy pozorovat zasněženou zahradu a ptáčky, kteří si pochutnávali na připravených dobrotách. Těšíme se, až budeme pozorovat kosy při stavbě hnízd na naší školní zahradě, a také až vyvedou mláďátka, ale také jejich ptačí zpěv nám bude odměnou.


ZPRÁVY

01.06.2020

Den dětí - Tř. Sluníčko

26 fotografie
celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Motýlek

16 fotografie
celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Kuřátko

40 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka