02.03.2009 NAŠE MĚSTO
Jedním z témat třídního vzdělávacího programu třídy Beruška bylo i "Naše město". Na základě vlastních zkušeností si děti hravou formou osvojovaly základní poznatky o prostředí, v němž žijí. Vytvářely si povědomí o mezilidských morálních hodnotách a vztazích. V rámci tohoto projektu jsme se zabývali domy, dopravou, charakteristikou zajímavých povolání. V závěru děti porovnávaly způsob života ve městě a na vesnici. Shodli jsme se, že žijeme v krásném městě obklopeném přírodou, které je třeba zvelebovat a chránit, aby nám v něm bylo dobře. Připomněli jsme si, že domov je především tam, kde jsou naši nejbližší, které máme rádi.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»