Detail zprávy
02.03.2009 NAŠE MĚSTO
Jedním z témat třídního vzdělávacího programu třídy Beruška bylo i "Naše město". Na základě vlastních zkušeností si děti hravou formou osvojovaly základní poznatky o prostředí, v němž žijí. Vytvářely si povědomí o mezilidských morálních hodnotách a vztazích. V rámci tohoto projektu jsme se zabývali domy, dopravou, charakteristikou zajímavých povolání. V závěru děti porovnávaly způsob života ve městě a na vesnici. Shodli jsme se, že žijeme v krásném městě obklopeném přírodou, které je třeba zvelebovat a chránit, aby nám v něm bylo dobře. Připomněli jsme si, že domov je především tam, kde jsou naši nejbližší, které máme rádi.

ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka