Detail zprávy
24.03.2009 NAŠE TĚLO
Když jsme si ve školce začali povídat o tom, jak naše tělo vypadá a co všechno dokáže, bylo to opravdu moc zajímavé. Naše tělo umí růst, hrát si, učit se i pracovat, pohybovat se i odpočívat. A jak už jsme to všichni poznali, bývá někdy i nemocné. Aby k nám nemoci chodily na návštěvu co nejméně, učíme se, jak na ně vyzrát. Už víme hodně o zdravé výživě a otužování. Víme, kolik práce dá mamince i panu doktorovi, aby z našeho těla vyhnali partu bacilů, a jak dávat při hrách pozor a chránit se před úrazy. Poznali jsme všech pět smyslů, kterými poznáváme svět kolem nás. Paní doktorce, která nám chodí do školky kontrolovat zoubky, umíme ukázat, jak si je správně čistíme. Dokonce jsme si prohlédli i rentgenové snímky lidského těla a spoustu zajímavých obrázků. Taky jsme si na tohle téma některé obrázky sami vytvořili.Třeba i dokreslováním fotografií z časopisů. Myslíte, že se nám, dětem ze třídy Kuřátek povedly?
ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka