Detail zprávy
30.03.2009 DIVADLO - KEBULE A KUBÍČEK
Ekologickou pohádku Kebule a Kubíček k nám přivezlo divadélko Beruška.
Kebule a Kubíček byli dva vodníci. Kebule byl velký nepořádník a klidně se díval, jak jim lidé do rybníka házejí odpadky. Rybník byl už tak špinavý, že z toho onemocněla i žabička Blanička. Druhý vodník Kubíček se sice snažil uklízet, ale sám na všechno nestačil. A tak jsme přišli na pomoc my. A protože moc dobře víme, co do vody nepatří, za chvíli byl rybník čistý, žabička Blanička zachráněná a pohádka dobře skončila.ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka