Detail zprávy
30.03.2009 DIVADLO - KEBULE A KUBÍČEK
Ekologickou pohádku Kebule a Kubíček k nám přivezlo divadélko Beruška.
Kebule a Kubíček byli dva vodníci. Kebule byl velký nepořádník a klidně se díval, jak jim lidé do rybníka házejí odpadky. Rybník byl už tak špinavý, že z toho onemocněla i žabička Blanička. Druhý vodník Kubíček se sice snažil uklízet, ale sám na všechno nestačil. A tak jsme přišli na pomoc my. A protože moc dobře víme, co do vody nepatří, za chvíli byl rybník čistý, žabička Blanička zachráněná a pohádka dobře skončila.ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka