Detail zprávy
03.04.2009 VELIKONOČNÍ VÝSTAVA
Děti z Mateřídoušky na slavnostním zahájení velikonoční výstavy 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad
„Však my jsme se nahrkali, až nás ruce rozbolely!...“ zazněla veselá lidová písnička z dětských úst. A opravdu, v pátek 3. dubna při slavnostním otevření velikonoční výstavy pořádané 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad vydatně hrkaly velikonoční řehtačky v rukou zpěváčků ze třídy Kuřátek. Nejen písničkami, ve kterých se ozývalo ťukání dřevěnými vajíčky, ale i říkadly a tanečky tak děti přispěly k vytvoření velikonoční nálady, i když pomlázky teprve čekaly na svůj den. Velikonoce se však kvapem blíží, a tak si po zaslouženém potlesku mohly děti spolu se svými rodiči poslechnout též písničky starších kamarádů ze školní družiny 11. ZŠ, a poté si prohlédnout výstavu oslavující svátky jara. Mezi krásnými a pečlivě vyrobenými výtvory zaujaly své místo též velikonoční výrobky dětí z naší mateřské školy. Výstavu je možno navštívit třeba i po velikonočních dílnách naší MŠ v úterý 7. dubna. Děkujeme všem rodičům za doprovod dětí a přejeme příjemné prožití velikonočních svátků!

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka