03.04.2009 VELIKONOČNÍ VÝSTAVA
Děti z Mateřídoušky na slavnostním zahájení velikonoční výstavy 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad
„Však my jsme se nahrkali, až nás ruce rozbolely!...“ zazněla veselá lidová písnička z dětských úst. A opravdu, v pátek 3. dubna při slavnostním otevření velikonoční výstavy pořádané 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad vydatně hrkaly velikonoční řehtačky v rukou zpěváčků ze třídy Kuřátek. Nejen písničkami, ve kterých se ozývalo ťukání dřevěnými vajíčky, ale i říkadly a tanečky tak děti přispěly k vytvoření velikonoční nálady, i když pomlázky teprve čekaly na svůj den. Velikonoce se však kvapem blíží, a tak si po zaslouženém potlesku mohly děti spolu se svými rodiči poslechnout též písničky starších kamarádů ze školní družiny 11. ZŠ, a poté si prohlédnout výstavu oslavující svátky jara. Mezi krásnými a pečlivě vyrobenými výtvory zaujaly své místo též velikonoční výrobky dětí z naší mateřské školy. Výstavu je možno navštívit třeba i po velikonočních dílnách naší MŠ v úterý 7. dubna. Děkujeme všem rodičům za doprovod dětí a přejeme příjemné prožití velikonočních svátků!

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ

27.02.2019