Detail zprávy
03.04.2009 VELIKONOČNÍ VÝSTAVA
Děti z Mateřídoušky na slavnostním zahájení velikonoční výstavy 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad
„Však my jsme se nahrkali, až nás ruce rozbolely!...“ zazněla veselá lidová písnička z dětských úst. A opravdu, v pátek 3. dubna při slavnostním otevření velikonoční výstavy pořádané 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad vydatně hrkaly velikonoční řehtačky v rukou zpěváčků ze třídy Kuřátek. Nejen písničkami, ve kterých se ozývalo ťukání dřevěnými vajíčky, ale i říkadly a tanečky tak děti přispěly k vytvoření velikonoční nálady, i když pomlázky teprve čekaly na svůj den. Velikonoce se však kvapem blíží, a tak si po zaslouženém potlesku mohly děti spolu se svými rodiči poslechnout též písničky starších kamarádů ze školní družiny 11. ZŠ, a poté si prohlédnout výstavu oslavující svátky jara. Mezi krásnými a pečlivě vyrobenými výtvory zaujaly své místo též velikonoční výrobky dětí z naší mateřské školy. Výstavu je možno navštívit třeba i po velikonočních dílnách naší MŠ v úterý 7. dubna. Děkujeme všem rodičům za doprovod dětí a přejeme příjemné prožití velikonočních svátků!

ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka