Detail zprávy
06.04.2009 JARO - ekologický program

V pondělí 6.4 měli předškoláci návštěvu. S ekologickým výchovným programem za nimi přijela lektorka ekologického sdružení VITA.
Pro děti ze třídy Sluníček a Berušek byl připraven program s názvem Jaro.
Dozvěděli jsme se co se v přírodě děje na jaře, jak rostliny rostou a co je to koloběh. Přemýšleli jsme, jak vypadá jarní strom, které obrázky k němu patří a které se sem zatoulaly z jiných ročních období. Babka kořenářka nám vysvětlila, co to jsou byliny a ukázala, jak se vaří čaj z kopřiv. Než vychladl tak, abychom mohli vyzkoušet, jak voní a chutná, zahráli jsme si hru a naučily se básničku o kytičkách. Nakonec jsme si zahráli na zahradníky. Zasadili jsme semínka a teď budeme pozorovat, jak rostou.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka