Detail zprávy
06.04.2009 CO VÍ KAPIČKA JÁRA - ekologický program

Na předškoláky ze třídy Koťátek a Kuřátek čekalo povídání s názvem Co ví kapička Jára. Bylo celé o vodě. Děti poznávaly na obrázcích zvířátka, která žijí u vody a ve vodě, a zahrály si hru na čápa a žáby. Vyzkoušely si také vytvořit zvuky, které vydávají rosničky, ropuchy a skokani. Moc se jim líbilo, když si mohly na ruce navléknout papírové loutky kapiček vody a prožívaly s nimi příběh o jejich cestě do čističky odpadních vod. Poskládaly si též velkou skládačku a doplňovaly, kde všude je vody potřeba. Nakonec si mohly kapičky vody vybarvit a vystřihnout, aby jim připomínaly, jak moc je voda pro život důležitá.


ZPRÁVY

27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
25.06.2019

KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

13 fotografie
celá zpráva »»
21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka