Detail zprávy
06.04.2009 CO VÍ KAPIČKA JÁRA - ekologický program

Na předškoláky ze třídy Koťátek a Kuřátek čekalo povídání s názvem Co ví kapička Jára. Bylo celé o vodě. Děti poznávaly na obrázcích zvířátka, která žijí u vody a ve vodě, a zahrály si hru na čápa a žáby. Vyzkoušely si také vytvořit zvuky, které vydávají rosničky, ropuchy a skokani. Moc se jim líbilo, když si mohly na ruce navléknout papírové loutky kapiček vody a prožívaly s nimi příběh o jejich cestě do čističky odpadních vod. Poskládaly si též velkou skládačku a doplňovaly, kde všude je vody potřeba. Nakonec si mohly kapičky vody vybarvit a vystřihnout, aby jim připomínaly, jak moc je voda pro život důležitá.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka