Detail zprávy
06.04.2009 CO VÍ KAPIČKA JÁRA - ekologický program

Na předškoláky ze třídy Koťátek a Kuřátek čekalo povídání s názvem Co ví kapička Jára. Bylo celé o vodě. Děti poznávaly na obrázcích zvířátka, která žijí u vody a ve vodě, a zahrály si hru na čápa a žáby. Vyzkoušely si také vytvořit zvuky, které vydávají rosničky, ropuchy a skokani. Moc se jim líbilo, když si mohly na ruce navléknout papírové loutky kapiček vody a prožívaly s nimi příběh o jejich cestě do čističky odpadních vod. Poskládaly si též velkou skládačku a doplňovaly, kde všude je vody potřeba. Nakonec si mohly kapičky vody vybarvit a vystřihnout, aby jim připomínaly, jak moc je voda pro život důležitá.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka