06.04.2009 CO VÍ KAPIČKA JÁRA - ekologický program

Na předškoláky ze třídy Koťátek a Kuřátek čekalo povídání s názvem Co ví kapička Jára. Bylo celé o vodě. Děti poznávaly na obrázcích zvířátka, která žijí u vody a ve vodě, a zahrály si hru na čápa a žáby. Vyzkoušely si také vytvořit zvuky, které vydávají rosničky, ropuchy a skokani. Moc se jim líbilo, když si mohly na ruce navléknout papírové loutky kapiček vody a prožívaly s nimi příběh o jejich cestě do čističky odpadních vod. Poskládaly si též velkou skládačku a doplňovaly, kde všude je vody potřeba. Nakonec si mohly kapičky vody vybarvit a vystřihnout, aby jim připomínaly, jak moc je voda pro život důležitá.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»