Detail zprávy
07.04.2009 VELIKONOČNÍ PŘÍPRAVY VE TŘÍDĚ KOŤÁTEK
Já jsem přišel na koledu pro vajíčka, dejte prosím aspoň jedno do košíčka.....
Touto i dalšími písněmi, říkadly, básněmi jsme si krátili čekání na svátky jara - Velikonoce. S dětmi jsme si povídali o velikonočních zvycích a tradicích. Při tomto povídání děti napadlo, že i my si můžeme ve školce něco upéct. Zadělali jsme těsto, ze kterého děti upletly věnec a každý si umotal svého velikonočního ptáčka. Na našem velikonočním stole nechyběl ani pečený beránek. Děti odměřovaly mouku, cukr a vajíčka,pečlivě míchaly či vymazávaly formu a paní kuchařky upekly.
Vše se podařilo, a tak na velikonoční dílně jsme kromě koled, písniček a společného tvoření také s rodiči ochutnávali naše velikonoční pečivo.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka