Detail zprávy
08.04.2009 VELIKONOČNÍ DÍLNY V MATEŘÍDOUŠCE
„Hody, hody, doprovody, dejte vejce malovaný…nedáte li malovaný, dejte aspoň bílý, slepička vám snese jiný!“
Takhle si nacvičovaly pomlázkové říkání děti z Mateřídoušky při velikonočních dílnách, při kterých zazněly v úterý 7. dubna i další básničky a písničky vítající svátky jara. Maminky, tátové, babičky i dědečkové našich dětí pochválili výzdobu ve všech třídách, ochutnali něco z napečených velikonočních dobrot a pak už zbývalo jen pustit se společně s dětmi do práce. Po chvílích zaujatého barvení, vystřihování, skládání a nalepování přišli na svět nejrůznější velikonoční zajíčci, kuřátka a slepičky, a spolu s barevnými vajíčky budou v těchto dnech zdobit velikonoční stoly. A kdo poté navštívil ještě velikonoční výstavu na 11. ZŠ, určitě si všiml, že si naše děti daly na přípravě těchto svátků opravdu záležet.
Nezbývá než dodat : Veselé Velikonoce!

ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka