Detail zprávy
08.04.2009 VELIKONOČNÍ DÍLNY V MATEŘÍDOUŠCE
„Hody, hody, doprovody, dejte vejce malovaný…nedáte li malovaný, dejte aspoň bílý, slepička vám snese jiný!“
Takhle si nacvičovaly pomlázkové říkání děti z Mateřídoušky při velikonočních dílnách, při kterých zazněly v úterý 7. dubna i další básničky a písničky vítající svátky jara. Maminky, tátové, babičky i dědečkové našich dětí pochválili výzdobu ve všech třídách, ochutnali něco z napečených velikonočních dobrot a pak už zbývalo jen pustit se společně s dětmi do práce. Po chvílích zaujatého barvení, vystřihování, skládání a nalepování přišli na svět nejrůznější velikonoční zajíčci, kuřátka a slepičky, a spolu s barevnými vajíčky budou v těchto dnech zdobit velikonoční stoly. A kdo poté navštívil ještě velikonoční výstavu na 11. ZŠ, určitě si všiml, že si naše děti daly na přípravě těchto svátků opravdu záležet.
Nezbývá než dodat : Veselé Velikonoce!

ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka