Detail zprávy
08.04.2009 VELIKONOČNÍ DÍLNY V MATEŘÍDOUŠCE
„Hody, hody, doprovody, dejte vejce malovaný…nedáte li malovaný, dejte aspoň bílý, slepička vám snese jiný!“
Takhle si nacvičovaly pomlázkové říkání děti z Mateřídoušky při velikonočních dílnách, při kterých zazněly v úterý 7. dubna i další básničky a písničky vítající svátky jara. Maminky, tátové, babičky i dědečkové našich dětí pochválili výzdobu ve všech třídách, ochutnali něco z napečených velikonočních dobrot a pak už zbývalo jen pustit se společně s dětmi do práce. Po chvílích zaujatého barvení, vystřihování, skládání a nalepování přišli na svět nejrůznější velikonoční zajíčci, kuřátka a slepičky, a spolu s barevnými vajíčky budou v těchto dnech zdobit velikonoční stoly. A kdo poté navštívil ještě velikonoční výstavu na 11. ZŠ, určitě si všiml, že si naše děti daly na přípravě těchto svátků opravdu záležet.
Nezbývá než dodat : Veselé Velikonoce!

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka