Detail zprávy
28.04.2009 CESTA ZA POKLADEM

Naše cesta za pokladem se konala při příležitosti oslav Dne Země a začala na zahradě MŠ.
Po pečlivém úklidu jsme zasadili jehličnatý stromek získaný v soutěži „Zasaď strom“ za nasbíraných 3550 kg a tím jsme zachránili 35 vzrostlých stromů.
Poté jsme se vydali společně s rodiči na náročnou výpravu. Během putování jsme plnili zajímavé úkoly. Cesta vedla barevným městem (sídliště Slezská), museli jsme překonat vodní příkop s padací lávkou (most přes řeku Morávku), poznat dravou zvěř v okolí a ubránit se jí (domácí mazlíčci u rodinných domů). Trasu jsme zvládali s pomocí doprovodných vozů (rodiče s kočárky). Statečně jsme překonávali překážky a našli i strom, který plodí sladké dobroty (bonbónovník).
To nejdůležitější nás ale teprve čekalo. Najít poklad, který střežili dva loupežníci (dvě paní učitelky). A myslíte, že se nám to povedlo? O tom svědčí naše dobrá nálada a fotografie, které pořídili odvážní hledači pokladu.
 


ZPRÁVY

27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
25.06.2019

KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

13 fotografie
celá zpráva »»
21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka