Detail zprávy
12.05.2009 SLAVILI JSME DEN MATEK
Vystoupení dětí z MŠ Mateřídouška v Domě pečovatelskou službou na Zámeckém náměstí:
v úterý 12. května jsme se my, předškoláci vydali na návštěvu do Domu s pečovatelskou službou na Zámecké náměstí ve Frýdku. Připravili jsme si totiž vystoupení plné milých písniček a básní k oslavě nejkrásnějšího májového svátku – Dne matek, kterým jsme se chystali potěšit všechny obyvatele. Někdo nás ale s překvapením předběhl. Hned po příchodu nás uvítaly veselé tóny tahací harmoniky. S panem muzikantem jsme si s chutí zazpívali známé písničky. A pak už přišly na řadu lidové i novodobé tanečky, verše i písně o maminkách a babičkách. Víte, že některé zpívaly společně s námi? Určitě se jim naše pásmo líbilo stejně jako barevné kytičky, které jsme jim při rozloučení předali. Odměnou nám byl veliký potlesk, sladké pamlsky a přání, abychom přišli na návštěvu i příští rok.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka