Detail zprávy
12.05.2009 SLAVILI JSME DEN MATEK
Vystoupení dětí z MŠ Mateřídouška v Domě pečovatelskou službou na Zámeckém náměstí:
v úterý 12. května jsme se my, předškoláci vydali na návštěvu do Domu s pečovatelskou službou na Zámecké náměstí ve Frýdku. Připravili jsme si totiž vystoupení plné milých písniček a básní k oslavě nejkrásnějšího májového svátku – Dne matek, kterým jsme se chystali potěšit všechny obyvatele. Někdo nás ale s překvapením předběhl. Hned po příchodu nás uvítaly veselé tóny tahací harmoniky. S panem muzikantem jsme si s chutí zazpívali známé písničky. A pak už přišly na řadu lidové i novodobé tanečky, verše i písně o maminkách a babičkách. Víte, že některé zpívaly společně s námi? Určitě se jim naše pásmo líbilo stejně jako barevné kytičky, které jsme jim při rozloučení předali. Odměnou nám byl veliký potlesk, sladké pamlsky a přání, abychom přišli na návštěvu i příští rok.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka