Detail zprávy
14.05.2009 DEN MATEK V MATEŘÍDOUŠCE
Všichni jsme se moc těšili až společně oslavíme Den matek. Pečlivě jsme se připravovali, opakovali si básničky, veselé písničky a také tanečky. Namalovali jsme srdíčka, vyrobili papírové květiny, vybarvili domečky, ozdobili rámečky a k tomu přidali fotografii, na které s kytičkou mamince přejeme k svátku. Dopoledne napekli dobroty na slavnostní hostinu - piškotová srdíčka a těšili se na společně prožité odpoledne.
Jak se nám oslava vydařila, můžete posoudit sami ...
ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka