Detail zprávy
14.05.2009 DEN MATEK V MATEŘÍDOUŠCE
Všichni jsme se moc těšili až společně oslavíme Den matek. Pečlivě jsme se připravovali, opakovali si básničky, veselé písničky a také tanečky. Namalovali jsme srdíčka, vyrobili papírové květiny, vybarvili domečky, ozdobili rámečky a k tomu přidali fotografii, na které s kytičkou mamince přejeme k svátku. Dopoledne napekli dobroty na slavnostní hostinu - piškotová srdíčka a těšili se na společně prožité odpoledne.
Jak se nám oslava vydařila, můžete posoudit sami ...
ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka