Detail zprávy
20.05.2009 DIVADLO LOUTEK V OSTRAVĚ
Ve středu 20. května jsme se vypravili do Divadla loutek v Ostravě. Čekala tam na nás pohádka Princezna Majolenka. Jak už to v pohádkách bývá, princezna se zamilovala do zahradníka Frantíka a to se vůbec nelíbilo jejímu tatínkovi, panu králi Melounovi. Moc se na princeznu zlobil a chtěl ji zavřít do věže, ale naštěstí ji svými kouzly pomohla ježibába Gába s ježidědou Edou. A tak mohla pohádka dobře skončit, a jak jinak, než veselou svatbou.

ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka