20.05.2009 DIVADLO LOUTEK V OSTRAVĚ
Ve středu 20. května jsme se vypravili do Divadla loutek v Ostravě. Čekala tam na nás pohádka Princezna Majolenka. Jak už to v pohádkách bývá, princezna se zamilovala do zahradníka Frantíka a to se vůbec nelíbilo jejímu tatínkovi, panu králi Melounovi. Moc se na princeznu zlobil a chtěl ji zavřít do věže, ale naštěstí ji svými kouzly pomohla ježibába Gába s ježidědou Edou. A tak mohla pohádka dobře skončit, a jak jinak, než veselou svatbou.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»