Detail zprávy
20.05.2009 DIVADLO LOUTEK V OSTRAVĚ
Ve středu 20. května jsme se vypravili do Divadla loutek v Ostravě. Čekala tam na nás pohádka Princezna Majolenka. Jak už to v pohádkách bývá, princezna se zamilovala do zahradníka Frantíka a to se vůbec nelíbilo jejímu tatínkovi, panu králi Melounovi. Moc se na princeznu zlobil a chtěl ji zavřít do věže, ale naštěstí ji svými kouzly pomohla ježibába Gába s ježidědou Edou. A tak mohla pohádka dobře skončit, a jak jinak, než veselou svatbou.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka