21.05.2009 NA NÁVŠTĚVĚ v jezdeckém klubu ve Sviadnově
Čtvrteční odpoledne patřilo všem, kteří mají rádi procházky přírodou a koně. Rodiče a děti se vypravili na návštěvu do jezdeckého klubu ve Sviadnově. Všichni se moc těšili, a tak cesta rychle utíkala. Ve stájích nás přivítali zvědaví koníci, které jsme si mohli pohladit a nabídnout jim donesená jablka, mrkev a další dobroty. Když jsme si všichni dosyta užili prohlídky stáje, čekalo na nás překvapení. Děti měly možnost se svézt na koni Amosovi a Dextrovi. Nasadily si bezpečnostní helmy, pozdravily se s koněm a prohlédly si krajinu z koňského hřbetu. Za odvahu děti dostaly sladkou odměnu a spolu s rodiči se vracely domů.
Již nyní se těšíme na další společnou akci…

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»