Detail zprávy
21.05.2009 NA NÁVŠTĚVĚ v jezdeckém klubu ve Sviadnově
Čtvrteční odpoledne patřilo všem, kteří mají rádi procházky přírodou a koně. Rodiče a děti se vypravili na návštěvu do jezdeckého klubu ve Sviadnově. Všichni se moc těšili, a tak cesta rychle utíkala. Ve stájích nás přivítali zvědaví koníci, které jsme si mohli pohladit a nabídnout jim donesená jablka, mrkev a další dobroty. Když jsme si všichni dosyta užili prohlídky stáje, čekalo na nás překvapení. Děti měly možnost se svézt na koni Amosovi a Dextrovi. Nasadily si bezpečnostní helmy, pozdravily se s koněm a prohlédly si krajinu z koňského hřbetu. Za odvahu děti dostaly sladkou odměnu a spolu s rodiči se vracely domů.
Již nyní se těšíme na další společnou akci…


ZPRÁVY

27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
25.06.2019

KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

13 fotografie
celá zpráva »»
21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka