Detail zprávy
21.05.2009 NA NÁVŠTĚVĚ v jezdeckém klubu ve Sviadnově
Čtvrteční odpoledne patřilo všem, kteří mají rádi procházky přírodou a koně. Rodiče a děti se vypravili na návštěvu do jezdeckého klubu ve Sviadnově. Všichni se moc těšili, a tak cesta rychle utíkala. Ve stájích nás přivítali zvědaví koníci, které jsme si mohli pohladit a nabídnout jim donesená jablka, mrkev a další dobroty. Když jsme si všichni dosyta užili prohlídky stáje, čekalo na nás překvapení. Děti měly možnost se svézt na koni Amosovi a Dextrovi. Nasadily si bezpečnostní helmy, pozdravily se s koněm a prohlédly si krajinu z koňského hřbetu. Za odvahu děti dostaly sladkou odměnu a spolu s rodiči se vracely domů.
Již nyní se těšíme na další společnou akci…


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka