Detail zprávy
21.05.2009 NA NÁVŠTĚVĚ v jezdeckém klubu ve Sviadnově
Čtvrteční odpoledne patřilo všem, kteří mají rádi procházky přírodou a koně. Rodiče a děti se vypravili na návštěvu do jezdeckého klubu ve Sviadnově. Všichni se moc těšili, a tak cesta rychle utíkala. Ve stájích nás přivítali zvědaví koníci, které jsme si mohli pohladit a nabídnout jim donesená jablka, mrkev a další dobroty. Když jsme si všichni dosyta užili prohlídky stáje, čekalo na nás překvapení. Děti měly možnost se svézt na koni Amosovi a Dextrovi. Nasadily si bezpečnostní helmy, pozdravily se s koněm a prohlédly si krajinu z koňského hřbetu. Za odvahu děti dostaly sladkou odměnu a spolu s rodiči se vracely domů.
Již nyní se těšíme na další společnou akci…


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka