Detail zprávy
26.05.2009 VÝCHOVNÝ KONCERT
Barvy hudby aneb Večerníček dopoledne nespí
Takhle zajímavě byl pojmenován výchovný koncert, na který se vypravili naši předškoláci v úterý 26. května 2009. Připravili ho učitelé ZUŠ v Místku, a vystoupili v něm nejen oni, ale i děti – žáci této školy. Poutavým programem provedl malé diváky klaun Ferdinand spolu s Večerníčkem. Přivedli na jeviště zpěváky, tanečnici, herce a hudebníky s různými hudebními nástroji, ukázali dětem kouzlo výtvarného umění, a když se velkým sálem základní umělecké školy nesly veselé nápěvy z večerníčkovských seriálů, mnohokrát se ozval nadšený potlesk…


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka