Detail zprávy
26.05.2009 VÝCHOVNÝ KONCERT
Barvy hudby aneb Večerníček dopoledne nespí
Takhle zajímavě byl pojmenován výchovný koncert, na který se vypravili naši předškoláci v úterý 26. května 2009. Připravili ho učitelé ZUŠ v Místku, a vystoupili v něm nejen oni, ale i děti – žáci této školy. Poutavým programem provedl malé diváky klaun Ferdinand spolu s Večerníčkem. Přivedli na jeviště zpěváky, tanečnici, herce a hudebníky s různými hudebními nástroji, ukázali dětem kouzlo výtvarného umění, a když se velkým sálem základní umělecké školy nesly veselé nápěvy z večerníčkovských seriálů, mnohokrát se ozval nadšený potlesk…


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka