Detail zprávy
26.05.2009 VÝCHOVNÝ KONCERT
Barvy hudby aneb Večerníček dopoledne nespí
Takhle zajímavě byl pojmenován výchovný koncert, na který se vypravili naši předškoláci v úterý 26. května 2009. Připravili ho učitelé ZUŠ v Místku, a vystoupili v něm nejen oni, ale i děti – žáci této školy. Poutavým programem provedl malé diváky klaun Ferdinand spolu s Večerníčkem. Přivedli na jeviště zpěváky, tanečnici, herce a hudebníky s různými hudebními nástroji, ukázali dětem kouzlo výtvarného umění, a když se velkým sálem základní umělecké školy nesly veselé nápěvy z večerníčkovských seriálů, mnohokrát se ozval nadšený potlesk…


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka