27.05.2009 SPORTOVNÍ HRY V MŠ
Ve středu 27. května se v Mateřídoušce konaly sportovní hry u příležitosti oslav Dne dětí. Sluníčko se pro tento den rozhodlo zůstat schováno za deštivými mraky, ale to nám náladu nezkazilo. Využili jsme prostor našich tříd a odstartovali Sportovní hry MŠ. Všechny děti se s chutí pustily do připravených disciplín a soutěžily, co jim síly stačily. Vyzkoušely si skok a hod do dálky, štafetový běh a překážkovou dráhu. Všichni si tento den náramně užili a za cvičení dostali odměnu od sponzorů a sladkou odměnu.
Už nyní se těšíme na další ročník Sportovních her MŠ.

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ

27.02.2019