Detail zprávy
27.05.2009 SPORTOVNÍ HRY V MŠ
Ve středu 27. května se v Mateřídoušce konaly sportovní hry u příležitosti oslav Dne dětí. Sluníčko se pro tento den rozhodlo zůstat schováno za deštivými mraky, ale to nám náladu nezkazilo. Využili jsme prostor našich tříd a odstartovali Sportovní hry MŠ. Všechny děti se s chutí pustily do připravených disciplín a soutěžily, co jim síly stačily. Vyzkoušely si skok a hod do dálky, štafetový běh a překážkovou dráhu. Všichni si tento den náramně užili a za cvičení dostali odměnu od sponzorů a sladkou odměnu.
Už nyní se těšíme na další ročník Sportovních her MŠ.

http://www.rodinnesportovnihry.cz/index2.php?sekce=4&pg=skolky_galerie&skolka=1939ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka