Detail zprávy
27.05.2009 SPORTOVNÍ HRY V MŠ
Ve středu 27. května se v Mateřídoušce konaly sportovní hry u příležitosti oslav Dne dětí. Sluníčko se pro tento den rozhodlo zůstat schováno za deštivými mraky, ale to nám náladu nezkazilo. Využili jsme prostor našich tříd a odstartovali Sportovní hry MŠ. Všechny děti se s chutí pustily do připravených disciplín a soutěžily, co jim síly stačily. Vyzkoušely si skok a hod do dálky, štafetový běh a překážkovou dráhu. Všichni si tento den náramně užili a za cvičení dostali odměnu od sponzorů a sladkou odměnu.
Už nyní se těšíme na další ročník Sportovních her MŠ.

http://www.rodinnesportovnihry.cz/index2.php?sekce=4&pg=skolky_galerie&skolka=1939ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka