Detail zprávy
28.05.2009 "DOSKOČÍME DO KANADY?"
Součástí sportovních her MŠ byla také soutěž „Doskočíme do Kanady?“, která se konala 28. května v odpoledních hodinách. Rodiče, děti i zaměstnanci MŠ si mohli vyzkoušet soutěžní disciplínu pětiskok (pět skoků plynule za sebou). Výsledky byly pečlivě změřeny a zapsány.
Chtěli bychom společně doskočit co nejdále a proto připravujeme na Zahradní slavnost pokračování v pětiskoku a sečtené výsledky budou odeslány do Rodinných sportovních her. Děkujeme rodičům za spoluúčast a budeme rádi, když nás podpoříte i při dalších sportovních aktivitách.

Sledujte webové stránky: www.rodinnesportovnihry.cz – Soutěžíme o nejhezčí obrázek, oceňte výtvarné snažení dětí vašim hlasem.

http://www.rodinnesportovnihry.cz/index2.php?sekce=1&pg=gal_hlas&gal=2009_mladsi


ZPRÁVY

27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
25.06.2019

KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

13 fotografie
celá zpráva »»
21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka