05.06.2009 BAMBIRIÁDA A NEJMENŠÍ HASIČI
Děti - malí hasiči se v pátek 5. června představili na Bambiriádě ve Frýdku-Místku v areálu Sokolík se svým veselým, ale hlavně sportovním vystoupením - cvičením nejmenších hasičů. Byla to generálka na hasičskou olympiádu CTIF dětí i dospělých, která se koná ve dnech 19. - 26. července v Ostravě. Součástí bude i přehlídka Přípravek MH, která se koná 21.července v Ostravě-Porubě na Hlavní třídě od 14.00 hodin, také 25. července na závěrečném slavnostním ceremoniálu vystoupí děti se svým cvičením na hasičských překážkách. Přijeďte se podívat a podpořit naše malé hasiče.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»