11.06.2009 BYLI JSME NA VÝLETĚ

Výlet Kuřátek:
Jede, jede vláček, jede, jede vlak! Kuřátka, ta umí rychle nasedat!
Do Dobré jsme zajeli, dobře se tam poměli.
Prošli jsme si lesík, louku, skotačili na palouku,
snědli všechny svačinky, koukaly by maminky!
I když trochu pršelo, stejně bylo veselo!

Výlet Suníček:
v úterý 9. 6. jsme se vydali vláčkem na výlet do Dobré. Prohlédli jsme si nádraží a vypravili se cestou kolem kouzelné zahrádky plné pokladů do přírody. Naučili jsme se jméno řeky Morávky, vyzkoušeli, jak je studená a hodili do ní kamínkový pozdrav, až to žbluňklo. Po procházce lesem jsme zvládli ještě běh s kamarádem přes most. To nám pak chutnala svačina a dobroty od maminky. A pak už se jen pořádně vydovádět na dětském hřišti a s písničkou Sláva nazdar výletu hurá vláčkem zpátky do školky.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»