Detail zprávy
16.06.2009 MALOVANÁ PÍSNIČKA - výtvarná soutěž
To se nám to maluje, když si u toho můžeme zazpívat! A zrovna takovou hezkou Barevnou písničku. Každý z nás si vybral jinou barvičku a paní učitelka slepila naše výkresy do veselé skládanky. Toto dílo se tak líbilo, že jsme za něj, my děti ze třídy KUŘÁTEK získali v krajské soutěži Malovaná písnička čestné uznání a drobné dárky, které budeme potřebovat pro další výtvarné tvoření.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka