Detail zprávy
16.06.2009 MALOVANÁ PÍSNIČKA - výtvarná soutěž
To se nám to maluje, když si u toho můžeme zazpívat! A zrovna takovou hezkou Barevnou písničku. Každý z nás si vybral jinou barvičku a paní učitelka slepila naše výkresy do veselé skládanky. Toto dílo se tak líbilo, že jsme za něj, my děti ze třídy KUŘÁTEK získali v krajské soutěži Malovaná písnička čestné uznání a drobné dárky, které budeme potřebovat pro další výtvarné tvoření.

ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka