Detail zprávy
24.06.2009 PEČUJEME O ZVÍŘÁTKA

V mateřské škole rozvíjíme poznání především na základě přímého kontaktu. Ve třídě Koťátko zde neodmyslitelně patří v centru Pokusů a objevů akvárium s rybičkami a klícka s andulkami. K oblíbeným činnostem je jejich pozorování, ale také krmení  a další péče.
V letošním školním roce se děti z třídy Sluníčko dočkaly nového zvířecího kamaráda. Do třídy přibyla želva Amálka. Všichni ji se zájmem pozorují a krmí, ale také pomáhají při čištění akvária.Pod rukama našich malých umělců vznikla celá řada obrázků Amálky, které zdobí okolí akvária. Děti se tak přirozeně dozvídají mnoho informací ze života želv nádherných.
 


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka