24.06.2009 PEČUJEME O ZVÍŘÁTKA

V mateřské škole rozvíjíme poznání především na základě přímého kontaktu. Ve třídě Koťátko zde neodmyslitelně patří v centru Pokusů a objevů akvárium s rybičkami a klícka s andulkami. K oblíbeným činnostem je jejich pozorování, ale také krmení  a další péče.
V letošním školním roce se děti z třídy Sluníčko dočkaly nového zvířecího kamaráda. Do třídy přibyla želva Amálka. Všichni ji se zájmem pozorují a krmí, ale také pomáhají při čištění akvária.Pod rukama našich malých umělců vznikla celá řada obrázků Amálky, které zdobí okolí akvária. Děti se tak přirozeně dozvídají mnoho informací ze života želv nádherných.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ