Detail zprávy
24.06.2009 PEČUJEME O ZVÍŘÁTKA

V mateřské škole rozvíjíme poznání především na základě přímého kontaktu. Ve třídě Koťátko zde neodmyslitelně patří v centru Pokusů a objevů akvárium s rybičkami a klícka s andulkami. K oblíbeným činnostem je jejich pozorování, ale také krmení  a další péče.
V letošním školním roce se děti z třídy Sluníčko dočkaly nového zvířecího kamaráda. Do třídy přibyla želva Amálka. Všichni ji se zájmem pozorují a krmí, ale také pomáhají při čištění akvária.Pod rukama našich malých umělců vznikla celá řada obrázků Amálky, které zdobí okolí akvária. Děti se tak přirozeně dozvídají mnoho informací ze života želv nádherných.
 


ZPRÁVY

27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
25.06.2019

KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

13 fotografie
celá zpráva »»
21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka