Detail zprávy
25.06.2009 BYLI JSME V ZOO
Dlouhý krk až do nebe, shora hledí na tebe.
Ve výšce, kde vzduch je čistý, uždibuje z větve listí…

Každoročně se zapojujeme do soutěže s panem Popelou, kterou vyhlašuje A-S-A a za nasbíraný papír jsme získali peníze. O investování peněz rozhodly děti svým hlasováním, a tak jsme si adoptovali v ZOO Ostrava žirafu Benty.
25. června jsme se vydali naši adoptivní žirafu navštívit. Počasí nám přálo, tak jsme směle vyrazili k pavilonu afrických kopytníků, tam totiž žije i naše Benty.V rámci výukového programu, jsme se hodně dozvěděli nejen o ni, ale i o ostatních obyvatelích afrických stepí.
Výlet se nám vydařil a již nyní se děti těší až nového kamaráda žirafu Benty opět navštíví.ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka