Detail zprávy
25.06.2009 BYLI JSME V ZOO
Dlouhý krk až do nebe, shora hledí na tebe.
Ve výšce, kde vzduch je čistý, uždibuje z větve listí…

Každoročně se zapojujeme do soutěže s panem Popelou, kterou vyhlašuje A-S-A a za nasbíraný papír jsme získali peníze. O investování peněz rozhodly děti svým hlasováním, a tak jsme si adoptovali v ZOO Ostrava žirafu Benty.
25. června jsme se vydali naši adoptivní žirafu navštívit. Počasí nám přálo, tak jsme směle vyrazili k pavilonu afrických kopytníků, tam totiž žije i naše Benty.V rámci výukového programu, jsme se hodně dozvěděli nejen o ni, ale i o ostatních obyvatelích afrických stepí.
Výlet se nám vydařil a již nyní se děti těší až nového kamaráda žirafu Benty opět navštíví.ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka