Detail zprávy
25.06.2009 BYLI JSME V ZOO
Dlouhý krk až do nebe, shora hledí na tebe.
Ve výšce, kde vzduch je čistý, uždibuje z větve listí…

Každoročně se zapojujeme do soutěže s panem Popelou, kterou vyhlašuje A-S-A a za nasbíraný papír jsme získali peníze. O investování peněz rozhodly děti svým hlasováním, a tak jsme si adoptovali v ZOO Ostrava žirafu Benty.
25. června jsme se vydali naši adoptivní žirafu navštívit. Počasí nám přálo, tak jsme směle vyrazili k pavilonu afrických kopytníků, tam totiž žije i naše Benty.V rámci výukového programu, jsme se hodně dozvěděli nejen o ni, ale i o ostatních obyvatelích afrických stepí.
Výlet se nám vydařil a již nyní se děti těší až nového kamaráda žirafu Benty opět navštíví.ZPRÁVY

27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
25.06.2019

KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

13 fotografie
celá zpráva »»
21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka