18.06.2009 ZAHRADNÍ SLAVNOST V MATEŘÍDOUŠCE
Ke konci školního roku již neodmyslitelně patří slavnostní setkání rodičů a dětí na Zahradní slavnosti, kterou pořádá mateřská škola ve spolupráci s rodiči. V letošním roce se uskutečnila 18. června 2009.
Tato vždy velmi zdařilá akce přináší radost a pobavení všem dětem, ale hlavními aktéry jsou samozřejmě děti, které MŠ opouštějí a tímto se s ní i loučili - naši předškoláčci. Každá třída se zde představila písní, která je příznačná názvu třídy, děti zazpívaly písně Malé kotě, Drůbeží závody a Beruška, také si zacvičily s padákem a předvedly veselé cvičení Šampión. Všechny děti byly pasovány do role "školáků" a odnesly si na památku pěknou knihu a fotografii.
Tím však slavnost zdaleka nekončila. V areálu zahrady mateřské školy byla pro děti přichystána celá řada zajímavých soutěží, na jejichž přípravě a průběhu se podíleli rodiče a učitelky. Nechyběly zde různé atrakce např.: skákací hrad a trampolína, které byly příjemným zpestřením. Děti si pochutnaly na grilovaném párku, okusily sladké či slané pečivo, které připravily ochotné maminky. Zkrátka byl to den, na který se jen tak nezapomíná. Přinesl mnoho radostných prožitků dětem a snad také trochu smutku a nostalgie rodičům - jedna krásná etapa života jejich dětí se uzavírá.
Tak, děti, ahoj!

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ