Detail zprávy
18.06.2009 ZAHRADNÍ SLAVNOST V MATEŘÍDOUŠCE
Ke konci školního roku již neodmyslitelně patří slavnostní setkání rodičů a dětí na Zahradní slavnosti, kterou pořádá mateřská škola ve spolupráci s rodiči. V letošním roce se uskutečnila 18. června 2009.
Tato vždy velmi zdařilá akce přináší radost a pobavení všem dětem, ale hlavními aktéry jsou samozřejmě děti, které MŠ opouštějí a tímto se s ní i loučili - naši předškoláčci. Každá třída se zde představila písní, která je příznačná názvu třídy, děti zazpívaly písně Malé kotě, Drůbeží závody a Beruška, také si zacvičily s padákem a předvedly veselé cvičení Šampión. Všechny děti byly pasovány do role "školáků" a odnesly si na památku pěknou knihu a fotografii.
Tím však slavnost zdaleka nekončila. V areálu zahrady mateřské školy byla pro děti přichystána celá řada zajímavých soutěží, na jejichž přípravě a průběhu se podíleli rodiče a učitelky. Nechyběly zde různé atrakce např.: skákací hrad a trampolína, které byly příjemným zpestřením. Děti si pochutnaly na grilovaném párku, okusily sladké či slané pečivo, které připravily ochotné maminky. Zkrátka byl to den, na který se jen tak nezapomíná. Přinesl mnoho radostných prožitků dětem a snad také trochu smutku a nostalgie rodičům - jedna krásná etapa života jejich dětí se uzavírá.
Tak, děti, ahoj!


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka