Detail zprávy
21.07.2009 FESTIVAL PŘÍPRAVEK - OSTRAVA 2009
V doprovodném programu hasičské olympiády v Ostravě na porubské Hlavní třídě veřejnost bezpochyby podobnou událost ještě nezažila.Sedm družstev přišel pozdravit starosta SH ČMS Ing. Karel Richter. Hasičátka se jemu i spoustě místních zájemců odvděčila pestrým programem. Naši "Nejmenší hasiči" vystoupili se svým cvičením s hudbou, vystupovali zde také Soptíci z Domažlic předvedli podle svého štafetu CTIF, děti ze Sovětic představení Hoří nám domeček, záchranu zraněné osoby markýrovali malí hasiči z Břehů u Přelouče a požární zásah špunti z Rokytna. Čertíci z Kunštátu si pro ukázku vybrali příběh O nezbedném školákovi a Šardíci z Nošovic požární útok.

ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka