21.07.2009 FESTIVAL PŘÍPRAVEK - OSTRAVA 2009
V doprovodném programu hasičské olympiády v Ostravě na porubské Hlavní třídě veřejnost bezpochyby podobnou událost ještě nezažila.Sedm družstev přišel pozdravit starosta SH ČMS Ing. Karel Richter. Hasičátka se jemu i spoustě místních zájemců odvděčila pestrým programem. Naši "Nejmenší hasiči" vystoupili se svým cvičením s hudbou, vystupovali zde také Soptíci z Domažlic předvedli podle svého štafetu CTIF, děti ze Sovětic představení Hoří nám domeček, záchranu zraněné osoby markýrovali malí hasiči z Břehů u Přelouče a požární zásah špunti z Rokytna. Čertíci z Kunštátu si pro ukázku vybrali příběh O nezbedném školákovi a Šardíci z Nošovic požární útok.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»