Detail zprávy
21.07.2009 FESTIVAL PŘÍPRAVEK - OSTRAVA 2009
V doprovodném programu hasičské olympiády v Ostravě na porubské Hlavní třídě veřejnost bezpochyby podobnou událost ještě nezažila.Sedm družstev přišel pozdravit starosta SH ČMS Ing. Karel Richter. Hasičátka se jemu i spoustě místních zájemců odvděčila pestrým programem. Naši "Nejmenší hasiči" vystoupili se svým cvičením s hudbou, vystupovali zde také Soptíci z Domažlic předvedli podle svého štafetu CTIF, děti ze Sovětic představení Hoří nám domeček, záchranu zraněné osoby markýrovali malí hasiči z Břehů u Přelouče a požární zásah špunti z Rokytna. Čertíci z Kunštátu si pro ukázku vybrali příběh O nezbedném školákovi a Šardíci z Nošovic požární útok.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka