20.07.2009 HASIČSKÁ OLYMPIÁDA - OSTRAVA 2009
Naši "Nejmenší hasiči" se již dlouho připravovali na své vystoupení při příležitosti hasičské olympiády CTIF v Ostravě, na které zápolily kolektivy mladých hasičů, dobrovolní a také profesionální hasiči. Své slovo dostali při slavnostním otevření tábora mládeže v areálu škol ve Středoškolské ulici v Ostravě-Zábřehu s kulturním vystoupením.
Za účasti starosty SH ČMS Ing. Karla Richtra a Ing. Zdeňka Nytry, ředitele HZS Moravskoslezského kraje přivítal předseda Komise hasičské mládeže viceprezident CTIF Jos Toll více než 600 účastníků XVII. mezinárodního setkání hasičské mládeže.
Jeho slova potvrzovala spokojenost všech dětí a mladých hasičů. Viděli jsme úsměvy na tvářích Němců, Rusů, Portugalců a dalších národů, včetně nejvzdálenějších Japonců. Všechny Jos Toll oslovil, jako vítěze, protože se dostali perným sítem kvalifikace ve svých zemích. Cesta do Ostravy pro ně nebyla lehká a ve všech mladých hasičích je odhodlání dovézt si z Ostravy nejcennější trofeje.
A jak si vedli nejmenší hasiči? Posuďte sami ...

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»