25.07.2009 NEJMENŠÍ HASIČI - OSTRAVA 2009
Nejmenší hasiči se měli možnost představit "světu hasičů" na slavnostním ceremoniálu a zakončení hasičské olympiády CTIF v Ostravě na Městském stadionu svým cvičením na upravených překážkách (kladinka, příčné břevno, požární okénko s tunelem - jejich autorkou je ředitelka MŠ Mateřídouška Šárka Čerňáková).
A jak děti - nejmenší hasiči cvičení zvládly? Musíte uznat, že děti cvičí rády a možná, že i některé z nich rozšíří řady Mladých hasičů a stanou se členy Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska a možná si zacvičí na některé z dalších hasičských olympiád CTIF. Kdo ví ...

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»