Detail zprávy
25.07.2009 NEJMENŠÍ HASIČI - OSTRAVA 2009
Nejmenší hasiči se měli možnost představit "světu hasičů" na slavnostním ceremoniálu a zakončení hasičské olympiády CTIF v Ostravě na Městském stadionu svým cvičením na upravených překážkách (kladinka, příčné břevno, požární okénko s tunelem - jejich autorkou je ředitelka MŠ Mateřídouška Šárka Čerňáková).
A jak děti - nejmenší hasiči cvičení zvládly? Musíte uznat, že děti cvičí rády a možná, že i některé z nich rozšíří řady Mladých hasičů a stanou se členy Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska a možná si zacvičí na některé z dalších hasičských olympiád CTIF. Kdo ví ...


ZPRÁVY

27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
25.06.2019

KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

13 fotografie
celá zpráva »»
21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka