Detail zprávy
25.07.2009 NEJMENŠÍ HASIČI - OSTRAVA 2009
Nejmenší hasiči se měli možnost představit "světu hasičů" na slavnostním ceremoniálu a zakončení hasičské olympiády CTIF v Ostravě na Městském stadionu svým cvičením na upravených překážkách (kladinka, příčné břevno, požární okénko s tunelem - jejich autorkou je ředitelka MŠ Mateřídouška Šárka Čerňáková).
A jak děti - nejmenší hasiči cvičení zvládly? Musíte uznat, že děti cvičí rády a možná, že i některé z nich rozšíří řady Mladých hasičů a stanou se členy Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska a možná si zacvičí na některé z dalších hasičských olympiád CTIF. Kdo ví ...


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka