Detail zprávy
04.09.2009 MAŇÁSKOVÉ DIVADLO
Hned na samém začátku školního roku k nám k velké radosti všech dětí zavítalo Divadlo Sluníčko ze Šternberka. Maňáskům se podařilo vykouzlit úsměvy i na tvářičkách nově příchozích dětí. Ty starší si již společně s herci zazpívaly i známé písničky. A kterým třem pohádkám zatleskali malí diváci z Mateřídoušky? Přece té O Koblížkovi, O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém, a také O třech prasátkách…

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka