Detail zprávy
04.09.2009 MAŇÁSKOVÉ DIVADLO
Hned na samém začátku školního roku k nám k velké radosti všech dětí zavítalo Divadlo Sluníčko ze Šternberka. Maňáskům se podařilo vykouzlit úsměvy i na tvářičkách nově příchozích dětí. Ty starší si již společně s herci zazpívaly i známé písničky. A kterým třem pohádkám zatleskali malí diváci z Mateřídoušky? Přece té O Koblížkovi, O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém, a také O třech prasátkách…

ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka