Detail zprávy
10.09.2009 NAŠE POKUSY PŘI HRÁCH

Téměř každý den mají naši malí šikulové možnost tvořit z písku na školní zahradě. Hned druhý týden v tomto školním roce vytvořili děti ze třídy Sluníčko a Beruška velkou sopku. A co by to bylo za sopku kdyby z ní netekla pořádně červená láva. Proto jsme si ji společně vyzkoušeli vyrobit. S pomocí kypřících prášků, potravinářského barviva a teplé vody se nám podařila bublající láva jak se patří. Dětem se pokus tak líbil, že jsme ho museli zopakovat ještě následující den.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka