Detail zprávy
10.09.2009 NAŠE POKUSY PŘI HRÁCH

Téměř každý den mají naši malí šikulové možnost tvořit z písku na školní zahradě. Hned druhý týden v tomto školním roce vytvořili děti ze třídy Sluníčko a Beruška velkou sopku. A co by to bylo za sopku kdyby z ní netekla pořádně červená láva. Proto jsme si ji společně vyzkoušeli vyrobit. S pomocí kypřících prášků, potravinářského barviva a teplé vody se nám podařila bublající láva jak se patří. Dětem se pokus tak líbil, že jsme ho museli zopakovat ještě následující den.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka