10.09.2009 NAŠE POKUSY PŘI HRÁCH

Téměř každý den mají naši malí šikulové možnost tvořit z písku na školní zahradě. Hned druhý týden v tomto školním roce vytvořili děti ze třídy Sluníčko a Beruška velkou sopku. A co by to bylo za sopku kdyby z ní netekla pořádně červená láva. Proto jsme si ji společně vyzkoušeli vyrobit. S pomocí kypřících prášků, potravinářského barviva a teplé vody se nám podařila bublající láva jak se patří. Dětem se pokus tak líbil, že jsme ho museli zopakovat ještě následující den.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»